+31 (0) 314 67 57 00 sales@eurobolt.com

Neem contact op met ons solide sales team:

 

Patrick Jansen

Patrick Jansen

Sales Manager

Ricardo Sango

Ricardo Sango

Sales accountmanager

0031-314-675736
r.sango@eurobolt.com

Jörg Neerincx

Jörg Neerincx

Sales accountmanager

0031-314-675728
j.neerincx@eurobolt.com

Niek van Wezel

Niek van Wezel

Sales

0031-314-675762
n.vanwezel@eurobolt.com

Brain Verstegen

Brain Verstegen

Sales Assistant Manager

0031-314-675718
b.verstegen@eurobolt.com

Angelique Lentjes

Angelique Lentjes

Sales

0031-314-675730
a.lentjes@eurobolt.com

Henning Cybulski

Henning Cybulski

Sales accountmanager

0031-314675740
h.cybulski@eurobolt.com

Naast ons verkoop-team staan vele ervaren medewerkers voor uw klaar om de gewenste service te bieden.

Een solide verbinding

De Immenhorst 12, 7041 KE ‘s-Heererenberg NL. Tel. +31 (0) 314 67 57 00, fax +31 (0) 0314 66 41 26 sales@eurobolt.com